Moja oferta

Są sytuacje, gdzie pomoc eksperta jest niezbędna. Potrzebujesz konkretnego, indywidualnego wsparcia?
Jak skorzystać z mojej pomocy?
Wybierz rodzaj wróżby
Zostaw swoje dane, bym mógł się z Tobą skontaktować (ja lub moi asystenci)
Czekaj na moją odpowiedź.

Biografia Wróża Macieja

Wróż Maciej to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróżbita Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota.

Urodził się w Poznaniu, a tarotem zainteresował się w wieku 14 lat. Od dzieciństwa czuł w sobie wielką energię i doradzał swoim kolegom oraz koleżankom. To dzięki temu zaczął też współpracę z portalem internetowym, który oferował prognozowanie przyszłości. Klienci zaufali mu natychmiast i tego nie żałują. Z wieloma utrzymuje kontakt od początku swojej kariery i stał się ich stałym, duchowym i życiowym doradcą.

Specjalizuje się w kartach tarota i znakomicie czyta także z numerologii. Nie tylko widzi przyszłość, ale przede wszystkim potrafi doradzić, jak wyjść z kłopotów i uniknąć dalszych problemów.

Karty Tarota

Wróżbita Maciej nie tylko znakomicie poznał karty Tarota, ale i wymyślił całkowicie nowy sposób z ich korzystania. Jest pierwszym wróżbitą na świecie, który wymyślił „rozkład ogólny”. To właśnie dzięki niemu, potrafi spojrzeć w przyszłość danej osoby, bez zadawania konkretnych pytań. Tylko na podstawie kart jest w stanie powiedzieć, co stało się w przeszłości, jest w teraźniejszości i będzie w przyszłości.

To on jako pierwszy potrafił ustalić dokładny życiorys osób, z którymi rozmawia. Trafnie rozpoznaje aktualne zmartwienia i potrafi znaleźć dla nich najlepsze rozwiązania. Potrafi nawet oczyścić aurę tak, by uniknąć przyszłych potencjalnych zagrożeń.

Dla szczególnych przypadków używa bardzo nietypowych kart Art Noveau. Ich symbolika nie trzyma się klasycznych rozważań i sztukę czytania kart trzeba mieć już opanowaną do perfekcji, by móc z nich korzystać. To właśnie one potrafią nawet podpowiedzieć odpowiednie rozwiązania, by odmienić swój los i nadać mu całkowicie nowy bieg.

Numerologia

Czy wiesz, że możesz znaleźć miłość swojego życia dzięki numerologii? Również, dowiedzieć się czy w obecnym związku znajdziesz szczęście? Numerologia partnerska to doskonały sposób sprawdzenia zgodności z drugą osobą. Możesz znacząco zwiększyć swoje szanse na dobry i trwały związek. Z moją pomocą jesteś w stanie zdobyć cenne informacje i zmienić swoją obecną relację. Numerologia partnerska uświadomi Ci, jakie liczby powinny się ze sobą łączyć, a jakie zdecydowanie unikać. To pomoże Ci ominąć wiele niepotrzebnych i stresujących sytuacji. Podczas tworzenia prognozy numerologicznej, dużą uwagę przykładam do zgodności liczb. Wszystko po to, aby jak najdokładniej przekazać Ci ważne wskazówki na przyszłość.

Droga życia – kluczem do szczęścia w związku

Numerologia partnerska w dużej mierze skupia się na liczbie Drogi Życia, poszczególnych partnerów. Istotne jest budowanie relacji z drugą osobą, właśnie w oparciu o tę liczbę. Droga życia to nic innego, jak nasze wrodzone skłonności i cechy charakteru, które bezapelacyjnie są nieodłącznym elementem każdej osoby. Poczucie szczęścia i własnej wartości w dużym stopniu bazuje właśnie na indywidualnej Drodze Życia. Numerologia partnerska skupia się na określeniu kompatybilności tej drogi – Twojej i Twojego partnera. W momencie, gdy Wasze liczby nie są do siebie dopasowane dochodzi do tzw. zgrzytów i związek będzie wymagał wypracowania wielu kompromisów. Oczywiście, o ile chcemy, aby trwał i był szczęśliwy.

Zgodność liczb wiarygodnym źródłem informacji

Opieram swoją analizę na określeniu liczb Drogi Życia i odniesieniu ich do całego funkcjonowania danego związku. Numerologia partnerska, przeprowadzona przez specjalistę, jest naprawdę wiarygodnym źródłem informacji. Pamiętaj, że charakterystyki dostępne szeroko w Internecie są często okrojone i stanowią jedynie zarys głębszej analizy. Jeśli skorzystasz z mojej pomocy, otrzymasz pogłębione dane, które pomogą Ci rozeznać się w przyszłości Twojej obecnej relacji.

Podsumowując

Korzystając z numerologii partnerskiej musisz wiedzieć, że żaden związek nie jest skazany na niepowodzenie. Numerologia pozwala poznać Drogę Życia i pewne uwarunkowania, ale nie jest gwarantem sukcesu lub porażki. Ona ułatwia określenie trudności w funkcjonowaniu danego związku i wkładu, jaki trzeba włożyć w jego powodzenie. Wiedza na temat szans i zagrożeń Twojej relacji, powinna pomóc Ci w świadomym kierowaniu swoim postępowaniem. Podejmowanie kluczowych decyzji w związku stanie się prostsze i pozwoli wprowadzić związek na wyższy poziom funkcjonowania. Podsumowując, numerologia partnerska jest dobrym wyznacznikiem, który dostarcza szeregu cennych.

Rytuał miłosny

Ciągle próbujesz znaleźć miłość swojego życia i nic? Każda próba kończy się niepowodzeniem? Najwidoczniej potrzebujesz fachowego wsparcia!

Może ciąży na Tobie widmo nieudanego związku? Albo poprzedni partner stale życzy Ci źle i wysyła złą energię? Uwolnij się! Oczyść swoje serce i zrób miejsce na prawdziwe uczucie. Czasami niektóre rzeczy muszą się zdarzyć, aby mogło być lepiej. Postaw na pokorę i cierpliwość, a zobaczysz, jak wielką moc niesie w sobie ten rytuał.

Rytuał miłosny skierowany jest do osób, które mają problemy w sferze uczuć. Jest to pomoc dla każdego – również dla Ciebie! Wystarczy, że uwierzysz w moc rytuału miłosnego i zechcesz zmienić swoje życie. Skutecznie przeprowadzę Cię przez cały proces. Poczujesz odżywczą energię, która wypełnia Twoje ciało i kieruje do niego światło. Niech Twój duch przemówi i odzyska swoje maksymalne siły. Najwyższa energia, prosto ze Źródła, już na Ciebie czeka. Odzyskaj spokój ducha, a co za tym idzie spełnienie w miłości. Rytuał oczyszczający jest formą pomoc, z której skorzystało już wiele osób i zmieniło swoje życie. Pamiętaj, że i Ty możesz do nich dołączyć!

Zadbaj o miłość!

Oczyść swoje ciało, duszę i umysł. Samodzielnie będzie to trudne do zrealizowania. Jednak z pomocą rytuału miłosnego może to szybko przynieść oczekiwane rezultaty. Otwórz się na nowe! A może chcesz pomóc komuś innemu? Rytuał może zostać wykonany w intencji kogoś innego. Pomóż miłości i spraw, by ktoś Cię w końcu zauważył! Odwagi, do dzieła!
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."