Rytuał wzmacniający (finanse, uczucia lub zdrowie)

Są sfery życia, z którymi mamy czasem problemy. Problemy te potrafią się ciągnąć latami. Zastanawiamy się długo, dlaczego tak się dzieje… Stawiamy pytania „Co jest ze mną nie tak?” i nie potrafimy znaleźć logicznego wytłumaczenia. Może go nie ma? A może nie chcesz przyjąć do wiadomości tego, że powodem Twojej sytuacji może być coś, co wykracza poza logiczne myślenie?

Często spotykam na swojej drodze takie osoby. Żyją od lat w długach lub nieszczęśliwych związkach albo doskwierają im dolegliwości, na które lekarz rozkłada ręce i mówi, że musi boleć.

Chcę Ci powiedzieć, że nie musi. Naprawdę nic nie musi być tak, jak jest. Możesz szybko zmienić Twoje życie. Tylko mi zaufaj. Proponuję dla Ciebie rytuał wzmacniający, który dotyczy różnych sfer życia: finanse, uczucia lub zdrowie. W pierwszej fazie następuje oczyszczenie Twojej aury. Musimy usunąć wszystkie energetyczne przeszkody, które od lat zaburzają Twoją aurę. Dopiero w momencie oczyszczenia Twojego życia możemy zacząć od wzmacniania stref, które przez lata były blokowane. Naprawdę możesz zacząć od nowa! Zmienić pracę lub po prostu dostać upragnioną podwyżkę. Możesz na nowo zakochać się i odnowić Wasz związek lub znaleźć miłość swojego życia. Jeśli tylko chcesz znikną bóle mięśni, migreny, problemy ze stawami i inne dolegliwości. Daj sobie tylko szansę!

Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania rytuału. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat rytuały przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do mnie pod bezpłatny numer
+48 22 2572860
lub wypełnij formularz i oczekuj na telefon:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez LION COMPANY Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."