Omówienie horoskopu urodzeniowego

Niektórzy z Was pewnie pierwszy raz spotykają się z kosmogramem. Już wyjaśniam czym on jest. Kosmogram to inaczej horoskop astrologiczny, czyli pokazany w przystępnej formie układu planet na dany czas i miejsce urodzenia. Aby określić swój indywidualny układ planet, musimy znać miejsce urodzenia oraz dokładny czas urodzenia – co do minuty.

Kosmogram ma kształt koła (chociaż w czasach przednowoczesnych rysowano też je jako prostokąty; nie zajmujemy się tym) – i jest obrazem ekliptyki, czyli płaszczyzny w przestrzeni, po której krążą planety wokół Słońca, a Księżyc wokół Ziemi. Jeśli całe niebo przedstawimy jako powierzchnię kuli, czyli sferę – sferę niebieską (tak się robi na globusach nieba lub w planetariach) – to ekliptyka będzie kołem wielkim na tej sferze, czyli takim kołem, które dzieli sferę na dwie równe połowy.

Ponieważ planety w swoim ruchu, tak jak je widać od nas z Ziemi, przebywają w pobliżu ekliptyki, to resztę nieba w astrologii pomija się i rysuje samą ekliptykę – jako właśnie kosmogram.

Kosmogram rysuje się na daną chwilę czasu i dla danego miejsca (położenia geograficznego) na Ziemi.

Dlaczego warto znać swój horoskop astrologiczny?

Posługując się kosmogramem możemy odczytać nasze naturalne predyspozycje, cechy charakteru, dziedziny życia, które są dla nas najważniejsze, zdolności oraz trudności, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Profesjonalną interpretacją horoskopów urodzeniowych zajmują się astrolodzy. Na szczęście, wstępnie możemy przyjrzeć się swojemu kosmogramowi samemu i samodzielnie określić podstawowe zależności, które występują w naszym horoskopie.

Kosmogram jest symbolicznym, graficznym zapisem struktury psychicznej, fizycznej i emocjonalnej człowieka. To zbiór informacji o osobowości człowieka i o tym, jak odnajduje się w każdej dziedzinie życia.

Jak zamówić? Bardzo prosto! Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania kosmogramu. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat kosmogramy przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do mnie pod bezpłatny numer
+48 22 2572860
lub wypełnij formularz i oczekuj na telefon:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez LION COMPANY Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."