Rzucanie uroku

Nie czekaj biernie! Odeprzyj atak nieprzyjaciela!
Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mógł do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Nie czekaj biernie! Odeprzyj atak nieprzyjaciela!

Rzucanie uroku – jak to działa?


Ktoś nadepnął Ci na odcisk? Od dłuższego czasu pała do Ciebie nienawiścią i zatruwa Ci życie? Chciałbyś jakoś się odegrać i poczuć w końcu sprawiedliwość? Możesz zamówić rzucenie uroku na swojego wroga! Specjalizuję się w takich usługach i mogę Ci pomóc. Wystarczy, że dokładnie opiszesz swój problem i motywację wraz z oczekiwanymi efektami. Osoba, na którą zostanie rzucony urok będzie czuć się nie zbyt dobrze, może mieć bóle głowy, wymioty, brak apetytu czy problemy ze snem.

Co musisz wiedzieć przed rzuceniem uroku?

Zanim skontaktujesz się ze mną, pamiętaj, aby przygotować sobie niezbędne informacje. Sprecyzuj cel i osobę, której taka usługa ma dotyczyć. Bądź jak najbardziej dokładny! Rzucanie uroku to skomplikowany proces i nie może opierać się na przypadkowych danych. Pomyśl również o efekcie, jaki chciałbyś osiągnąć poprzez takie działanie. Co ma się stać? Jak nauczkę chcesz dać danej osobie? W jaki sposób chcesz ją ukarać czy się odegrać? Usiądź w ciszy i daj sobie czas na podjęcie decyzji. Możesz zamówić rzucenie uroku, który sprawi, że Twój konkurent stanie się biedny, Twojego szefa spotka coś złego, albo sąsiadowi przestanie tak dobrze iść w interesach, jak dotychczas.

Urok rzuca się w konkretnym celu. Człowiek, będący pod wpływem takiego działania, jest bardzo podatny na sugestie – staję się wręcz zniewolony. Istnieją dobre i złe uroki. Ja zawsze określam czas trwania uroku i nie pozostawiam go samemu sobie. Wykorzystuję do tego swój specyficzny i wyjątkowy dar oraz moc, jaką dostałam od sił wyższych.

Dlaczego ja?

Rzucanie uroku samodzielnie jest odradzane, ponieważ może skończyć się różnie. A w najgorszym wypadku przynieść więcej szkód niż pożytku. Najlepiej takie działania zostawiać profesjonalistom. Zajmuję się magią od wielu lat, przez co posiadam bogate doświadczenie. Warto skorzystać z mojej wiedzy i uzyskać maksymalny efekt z rzucania uroku. Jedynie ktoś będący w tym temacie od wielu lat, może zagwarantować Ci osiągnięcie oczekiwanego rezultatu.
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do mnie pod bezpłatny numer
+48 22 2572860
lub wypełnij formularz i oczekuj na telefon:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez LION COMPANY Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."