Wróżba email

Dręczą Cię pytania bez odpowiedzi? Zmagasz się z problemami i nie wiesz, jak je rozwiązać? A może chcesz sprawdzić, co kryje przed Tobą przyszłość? Zadaj mi do 5 konkretnych pytań dotyczących Twojej sytuacji życiowej, a ja w odpowiedzi przygotuję dla Ciebie szczegółową analizę w oparciu o rozkład kart Tarota oraz numerologię. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Podaj swój adres e-mail, imię, datę urodzenia i co najważniejsze – 5 pytań, na które chcesz poznać odpowiedź. Ponieważ zgłasza się do mnie wiele osób potrzebujących pomocy, wykonanie analizy może potrwać do 72 godzin. Nie wahaj się dłużej – skorzystaj już teraz z mojej pomocy!

Imię

Numer telefonu

Data urodzenia

Adres e-mail

Zadaj swoje pytania

Wybierz sposób płatności

Rekomendowana metoda płatności
Chcesz zapłacić telefonem? Kliknij tutaj!
Nasi partnerzy   
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez LION COMPANY Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."