Biografia

Wróż Maciej to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróżbita Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota.

Urodził się w Poznaniu, a tarotem zainteresował się w wieku 14 lat. Od dzieciństwa czuł w sobie wielką energię i doradzał swoim kolegom oraz koleżankom. To dzięki temu zaczął też współpracę z portalem internetowym, który oferował prognozowanie przyszłości. Klienci zaufali mu natychmiast i tego nie żałują. Z wieloma utrzymuje kontakt od początku swojej kariery i stał się ich stałym, duchowym i życiowym doradcą.

Specjalizuje się w kartach tarota i znakomicie czyta także z numerologii. Nie tylko widzi przyszłość, ale przede wszystkim potrafi doradzić, jak wyjść z kłopotów i uniknąć dalszych problemów.
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."