Wyrocznia runiczna na najbliższe trzy miesiące

Wyrocznia runiczna nie przepowiada przyszłości ani nie przekazuje informacji pochodzących ze świata duchów. Jej zadanie polega na odkrywaniu wiedzy, która drzemie w ludziach. Kontakt z nią umożliwia obcowanie z własnym wyższym „ja” i jest swoistą podróżą w głąb siebie. Zatem rozmowę z runami należy traktować jak konsultację z nadświadomością. Podpowiadają one, czy decyzje, które podejmujesz, są słuszne, i wskazują, co powinieneś zmienić w swoim postępowaniu.

Czasem możesz odnieść wrażenie, że odpowiedź wyroczni nie dotyczy nurtującego Cię problemu. Trzeba się wówczas zastanowić, czy runy nie wskazały na dużo ważniejsze i głębsze zagadnienie, które umknęło Twojej uwadze.

Gdy nurtuje Cię kilka problemów jednocześnie, runa odniesie się do tego, który domaga się rozpatrzenia w pierwszej kolejności. Pamiętaj jednak, że run – podobnie jak kart tarota czy I Chingu – nie powinno się pytać dwa razy o to samo, gdyż „mistrz przemawia tylko raz”.

Jeśli chcesz odnaleźć siebie, wyciszyć i podjąć właściwe decyzje, ta wyrocznia jest dla Ciebie.

Jak z niej skorzystać?

Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania wyroczni. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat wyrocznie przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."