Wróżba przez sms

Jedno pytanie, szybka odpowiedź smsem.

Dręczy Cię coś? Szukasz odpowiedzi, a nie możesz jej znaleźć? Proponuję Ci proste rozwiązanie. Zadaj pytanie. Jedno ważne dla Ciebie pytanie, a ja udzielę Ci konkretnej odpowiedzi.

Jak potoczy się Twoje życie? Czy znajdziesz szczęście? Czy pojawią się dodatkowe pieniądze?

Pamiętaj! Kto pyta, nie błądzi. Wystarczy tylko 5 zł!

Wypełnij formularz. Wpisz dokładnie swoje pytanie. Opłać zamówienie i czekaj na moją odpowiedź, którą otrzymasz SMS-em na swój telefon.

UWAGA: Aby odebrać bezpłatnie moją odpowiedź musisz mieć włączoną usługę SMS Premium. Jeżeli nie otrzymasz wróżby skontaktuj się ze swoim Operatorem komórkowym i poproś o jej uruchomienie.

Imię

Numer telefonu

Data urodzenia

Adres e-mail

Zadaj swoje pytania

Wybierz sposób płatności

Rekomendowana metoda płatności
Chcesz zapłacić telefonem? Kliknij tutaj!
Nasi partnerzy   
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."