Zamów jego profesjonalną wróżbę prosto na swój e-mail!

Specjalnie dla moich fanów przygotowałem możliwość skontaktowania się ze mną i uzyskania długiej, indywidualnej wróżby przez e-mail.
Zamów w pełni profesjonalną wróżbę, od wróża Macieja, na swój adres e-mail! Specjalnie dla swoich fanów przygotował on nową formę kontaktu. To opcja, która stwarza możliwość uzyskania indywidualnej wróżby na email. Nie musisz wychodzić z domu, nigdzie dzwonić – wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i zaczekasz na odpowiedź wróża. Jedyne co musisz zrobić, to podać swój adres e-mail, imię, datę urodzenia i co najważniejsze, pytanie – jakie chcesz skierować do wróża Macieja. Koszt takiej rozbudowanej i w pełni profesjonalnej wróżby na email, to jedyne 49 zł! Czas realizacji wynosi do 72 godziny, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń.

Data ur:

Płatność tradycyjna:
Przelew online
Karta płatnicza
PayPal
Przelew tradycyjny
Płatność mobilna:
Orange
Plus
Play
T-mobile
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."