Rytuał na wzmocnienie w konkretnej sprawie

Są sfery życia, z którymi mamy czasem problemy. Problemy te potrafią się ciągnąć latami. Zastanawiamy się długo, dlaczego tak się dzieje… Stawiamy pytania „Co jest ze mną nie tak?” i nie potrafimy znaleźć logicznego wytłumaczenia. Może go nie ma? A może nie chcesz przyjąć do wiadomości tego, że powodem Twojej sytuacji może być coś, co wykracza poza logiczne myślenie?

Często spotykam na swojej drodze takie osoby. Żyją od lat w długach lub nieszczęśliwych związkach albo doskwierają im dolegliwości, na które lekarz rozkłada ręce i mówi, że musi boleć.

Chcę Ci powiedzieć, że nie musi. Naprawdę nic nie musi być tak, jak jest. Możesz szybko zmienić Twoje życie. Tylko mi zaufaj. Proponuję dla Ciebie rytuał wzmacniający. W pierwszej fazie następuje oczyszczenie Twojej aury. Musimy usunąć wszystkie energetyczne przeszkody, które od lat zaburzają Twoją aurę. Dopiero w momencie oczyszczenia Twojego życia możemy zacząć od wzmacniania stref, które przez lata były blokowane.

Wiem, że są sytuację, których nie da się ubrać w jakieś ogólne ramy. Potrzebne jest wysłuchanie i poznanie dokładnie sprawy. Twoje życie to Twoja unikalna historia. Jedyna i niepowtarzalna. Dlatego wymaga indywidualnego podejścia.

Co musisz zrobić?

Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania rytuału. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat rytuały przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."