Rytuał odcinający od podłączeń energetycznych

Energetyczne więzi to połączenia, które powstają, gdy łączymy się emocjonalnie z innymi ludźmi. Są to różnego rodzaju i rozmaitej grubości sznury (struny) prowadzące z naszych czakr do czakr innych osób, najczęściej rodziny, matki, ojca, dzieci, partnerów, kochanków. Głównie połączone są czakry serca oraz seksualne. Dlaczego te połączenia należy zrywać albo odcinać?

Warto zacząć od objawów, które ewidentnie pokazują w ciele, duszy i umyśle, że ktoś „wyssał z nas energię”. Po kontakcie z taką osobą – fizycznym, telefonicznym, fejsbukowym – czujemy jak opadamy z sił. Chce nam się spać lub zaczyna boleć głowa. Objawy lekkiego przeziębienia też są możliwe. Zmienia się percepcja. Wcześniej widzieliśmy wszystko w ładniejszych barwach, teraz większość rzeczy i spraw szarzeje i robi się ciężka. Znacie to uczucie? W takim stanie nasze działania spowalniają, nie udają się. Znacie ten stan? Jeśli macie już świadomość, że to nie choroba ani wasze lenistwo, tylko zewnętrzne energie, zadziałajcie, by się przed nimi obronić.

Odcinanie strun eterycznych nie musi prowadzić do zerwania lub zakończenia relacji czy związku. Uwalnia ono jedynie i oczyszcza te elementy relacji, które nie funkcjonują prawidłowo. Należy pamiętać, że strach jest przeciwieństwem miłości, a struny eteryczne tworzone są w dużej mierze ze strachu.

Aby uniknąć odcięcia strun od fragmentów swojej własnej duszy, należy podczas wykonywania zabiegu odcinania więzów energetycznych zachować intencję odcięcia jedynie obcych, niechcianych więzów. Najlepiej przed przystąpieniem do zabiegu odcinania strun eterycznych, odnaleźć brakujące, zagubione i odizolowane fragmenty własnej duszy i zharmonizować je oraz połączyć z pozostałymi aspektami. Uprzednio jednak należy je wyleczyć i oczyścić z pozostałości strachu i urazów. Harmonizacja aspektów sprawia, że łączą się one z powrotem w jedną spójną całość. Proces ten bywa nazywany odzyskiwaniem duszy, gdzie brakujące aspekty traktowane są jako kawałki duszy, które się oddzieliły. Potrzebujesz wsparcia, by uwolnić się od toksycznej relacji? Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania oczyszczenia. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat rytuały przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."