Rytuał odcinający od czarnej magii

Czarna magia. To nie brzmi dobrze. Co się za nią kryje? Można powiedzieć, że wiele rzeczy… Ale jeśli chodzi o naszą codzienność najczęściej pojawiającymi się elementami związanymi z czarną magią są klątwy, uroki i złorzeczenie.

Skąd możesz wiedzieć, że to urok bądź klątwa?

W obu przypadkach wygląda to podobnie. Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. W skrajnych przypadkach dochodzi do ich utraty w skutek groźnych chorób.

Podejrzewasz, że ktoś rzucił na ciebie urok lub klątwę? Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu. Ja lub jeden z moich asystentów przeprowadzi wywiad, który będzie niezbędny do przygotowania oczyszczenia. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, dlatego mam wielu asystentów, którzy zbierają informacje, jednak od lat rytuały przygotowuję tylko i wyłącznie sam. Muszę poczuć więź energetyczną z Tobą, by przygotować wszystko jak najlepiej.

Jednym słowem nie wahaj się! Zostaw do siebie kontakt. Oddzwaniam na mój koszt!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."