Karty

Wróżbita Maciej nie tylko znakomicie poznał karty Tarota, ale i wymyślił całkowicie nowy sposób z ich korzystania. Jest pierwszym wróżbitą na świecie, który wymyślił „rozkład ogólny”. To właśnie dzięki niemu, potrafi spojrzeć w przyszłość danej osoby, bez zadawania konkretnych pytań. Tylko na podstawie kart jest w stanie powiedzieć, co stało się w przeszłości, jest w teraźniejszości i będzie w przyszłości.

To on jako pierwszy potrafił ustalić dokładny życiorys osób, z którymi rozmawia. Trafnie rozpoznaje aktualne zmartwienia i potrafi znaleźć dla nich najlepsze rozwiązania. Potrafi nawet oczyścić aurę tak, by uniknąć przyszłych potencjalnych zagrożeń.

Dla szczególnych przypadków używa bardzo nietypowych kart Art Noveau. Ich symbolika nie trzyma się klasycznych rozważań i sztukę czytania kart trzeba mieć już opanowaną do perfekcji, by móc z nich korzystać. To właśnie one potrafią nawet podpowiedzieć odpowiednie rozwiązania, by odmienić swój los i nadać mu całkowicie nowy bieg.
pozdrawiam
"To niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Na ten wizerunek zapracował sobie przez wiele lat. Sprawdzalność jego wróżb waha się między 96, a 99.6 procent. Media, które początkowo podchodziły do jego praktyk sceptycznie, szybko przekonały się, że wróż Maciej jest w stanie przewidzieć przyszłość przy wykorzystaniu swojej osobistej talii kart Tarota."